KONST / Litografier / Färglitografi 12476745
nr 1247 6745
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Signerad, numrerad 41/290,68x52
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:17:04
7/4 10:31:23
700 kr
8/4 16:45:42